Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 14 grudnia
Imieniny: Izydora, Jana
Czytających: 14212
Zalogowanych: 87
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pijak szalał w centrum miasta

Poniedziałek, 8 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 maja 2006, 9:02
Autor: TEJO
Grozę wśród przechodniów w centrum Jeleniej Góry wzbudził pijany kierowca, który nie mógł zapanować nad prowadzonym przez siebie audi. Po pościgu złapała go Straż Miejska.

Rozpędzone auto omal nie staranowało dwóch pieszych, którzy przechodzili przez pasy na ulicy Korczaka. Na Groszowej audi wjechało na chodnik.

Dokonującego niebezpiecznych manewrów kierowcę zauważył patrol Straży Miejskiej, który zaczął podejrzany pojazd ścigać. – Radiowóz strażników zajechał ściganemu drogę przy ulicy ks. Piotra Skargi – poinformował Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy SM.

Kierowca audi ledwo trzymał się na nogach. Nie był w stanie powiedzieć, gdzie ma dokumenty. W samochodzie jechały jeszcze dwie osoby, które też były w stanie wskazującym na upojenie alkoholowe. Papiery męża znalazła w końcu jadąca z nim żona. Zachowywała się agresywnie i wyzywała strażników. Próbowała na nich wpłynąć, aby dali tylko mandat i pozwolili dalej jechać pijanemu kierowcy.

Okazało się, że szofer miał 4 promile alkoholu w organizmie. Dokumenty zostały przekazane drogówce. Dalsze czynności prowadzi Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
837
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Regionalne książki pod choinką
 
Aktualności
Radość dla dzieci z rodzin wspieranych przez MOPS
 
Aktualności
Świąteczne tłumy na Placu Ratuszowym
 
Aktualności
„Paczka dla Seniora 2025": strażacy przekazali pomoc potrzebującym
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group