Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6782
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pijak szalał w centrum miasta

Poniedziałek, 8 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 8 maja 2006, 9:02
Autor: TEJO
Grozę wśród przechodniów w centrum Jeleniej Góry wzbudził pijany kierowca, który nie mógł zapanować nad prowadzonym przez siebie audi. Po pościgu złapała go Straż Miejska.

Rozpędzone auto omal nie staranowało dwóch pieszych, którzy przechodzili przez pasy na ulicy Korczaka. Na Groszowej audi wjechało na chodnik.

Dokonującego niebezpiecznych manewrów kierowcę zauważył patrol Straży Miejskiej, który zaczął podejrzany pojazd ścigać. – Radiowóz strażników zajechał ściganemu drogę przy ulicy ks. Piotra Skargi – poinformował Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy SM.

Kierowca audi ledwo trzymał się na nogach. Nie był w stanie powiedzieć, gdzie ma dokumenty. W samochodzie jechały jeszcze dwie osoby, które też były w stanie wskazującym na upojenie alkoholowe. Papiery męża znalazła w końcu jadąca z nim żona. Zachowywała się agresywnie i wyzywała strażników. Próbowała na nich wpłynąć, aby dali tylko mandat i pozwolili dalej jechać pijanemu kierowcy.

Okazało się, że szofer miał 4 promile alkoholu w organizmie. Dokumenty zostały przekazane drogówce. Dalsze czynności prowadzi Sekcja Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group