Czytających: 11014

Jelenia Góra: Pierwszy sparing juniorek

Piątek, 26 sierpnia 2022, 7:29
Aktualizacja: 7:37
Korzystając z obecności w Jeleniej Górze juniorek KPR-u Kobierzyce, w hali przy ul. Złotniczej doszło do meczu towarzyskiego Karkonoszy z ekipą prowadzoną przez Beatę Skalską (byłą zawodniczkę KPR-u Jelenia Góra).

Kobierzyczanki przebywają na obozie Sport Evo w Jeleniej Górze od minionej do najbliższej soboty. W czwartek (25.08) zmierzyły się z Karkonoszami. Mecz rozgrywano systemem 3x20 minut. Po pierwszej tercji było 7:9, a w kolejnej 9:10, więc przed decydującą fazą Karkonosze przegrywały 16:19. Ostatnią tercję wygrały podopieczne Dili Samadovej 9:8 i mecz zakończył się wynikiem 25:27.

Warto zaznaczyć, że mecz sędziowała doskonale znana jeleniogórskim kibicom - Małgorzata Mączka, która w przyszłym sezonie ma prowadzić grupę dzieci w KPR-ze Kobierzyce.

To nie ostatni sparing ekipy Beaty Skalskiej w Jeleniej Górze, bowiem dzisiaj (26.08) w hali Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych juniorki KPR-u Kobierzyce zmierzą się z pierwszoligowym Śląskiem Wrocław. Początek o godz. 17:30.