Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6907
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pierwszy krok do sukcesu w „The Voice of Poland. Najlepszy głos”

Środa, 28 września 2011, 7:32
Aktualizacja: 7:34
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Pierwszy krok do sukcesu w „The Voice of Poland. Najlepszy głos”
Fot. Archiwum
Związana z Jelenią Górą i Szklarską Porębą – Marta Michalska–Uras swoim wokalnym talentem zachwyciła jurorów w pierwszym etapie „Przesłuchania w ciemno” programu muzycznego TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos”. Teraz pochodząca z Karkonoszy 21–letnia uczestniczka przeszła do drugiego etapu show.

Do osób pochodzących z naszego regionu mających na koncie ogólnokrajowe sukcesy w dziedzinie wokalistyki w programach o formule talent show, czyli Małgorzaty Rostoczyńskiej (TVP1 „Śpiewaj i walcz”), Sebastiana Rutkowskiego (Polsat „Must be the music. Tylko muzyka”) oraz Katarzyny Grabowskiej (TVP2 „Bitwa na głosy”), dołączyła Marta Michalska-Uras.

W minioną sobotę w programie TVP2 „The Voice of Poland. Najlepszy głos” jej muzyczno-wokalny występ i interpretacja utworu „Lucky” z repertuaru Jasona Mraza spodobał się dwóm jurorom - Adamowi Darskiemu i Andrzejowi Piasecznemu – na tyle, by móc przejść do następnego etapu „Bitwa”.

- Jesteś fantastyczna. Bije od ciebie światełko. – skomentowała jurorka Kayah. – Wyczułam siedząc tyłem do ciebie z zamkniętymi oczami, że masz w sobie bardzo dużo uroku i śpiewasz z taką dziewczęcą wdzięcznością. – dodała inna jurorka Ania Dąbrowska.

Marta Michalska-Uras urodziła się w Jeleniej Górze. Jest absolwentką jeleniogórskiego Gimnazjum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki (2006) i II LO im. Cypriana Kamila Norwida (2009). Aktualnie studiuje na Uniwersytecie Karola w Pradze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (30)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group