Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 3521
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Pierwsze pieniądze dla chorych dzieci

Środa, 6 stycznia 2010, 8:57
Aktualizacja: 8:58
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Pierwsze pieniądze dla chorych dzieci
Fot. rylit
Choć do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pozostaje kilka dni, za sprawą Rady Młodych Wspólnego Miasta, już wczoraj Domu Turysty Polonia odbył się koncert na rzecz pomocy dzieciom chorującym na nowotwory.

Imprezę wsparła Danuta Stankiewicz, dyrektor Kompleksu „Polonia” w Cieplicach. Termin koncertu i mroźna pogoda nie odstraszyły grupy kilkudziesięciu widzów. Po krótkim wstępie muzycznym przed publicznością wystąpił młody jeleniogórski Kabaret Udający Profesjonalnych Aktorów ze swoim spektaklem. Po występie przeprowadzono licytację obrazu olejnego Pawła Gnata „Świat pomarańczy”.

Licytację poprowadzili wspólnie Tadeusz Pęcikiewicz i Dj S - ROOM. Chociaż licytacja była krótka udało się wylicytować kwotę 115 zł która zasili konto WOŚP. Po licytacji do wspólnej zabawy zachęcał swoimi nagraniami Dj S – ROOM. W czasie pląsów wolontariusze przeprowadzali licytację serduszek Wielkiej Orkiestry.

Mimo niewielkiej frekwencji udało się zebrać do puszek środki, które zostaną przekazane do puli jeleniogórskiego sztabu WOŚP. Zachęcamy wszystkich ludzi dobrego serca do uczestnictwa w innych imprezach wspierających tegoroczny finał, którego ramowy program jeleniogórski został opublikowany na stronie naszego portalu. Zapraszamy, wspierając się słowami Jurka Owsiaka -„Oj, będzie się działo”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1034
Tak
21%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group