Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 5078
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piękny jubileusz W Cieniu Lipy Czarnoleskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 15 września 2016, 13:54
Aktualizacja: 13:59
Autor: Maria Suchecka
Fot. Użyczone
W Osiedlowym Domu Kultury na jeleniogórskim Zabobrzu odbyły się uroczystości dziesięciolecia grupy literackiej Stowarzyszenie W Cieniu Lipy Czarnoleskiej. Frekwencja dopisała, licznie zjawili się miłośnicy poezji, wierni uczestnicy imprez z cyklu ARS POETICA.

Dobre imię Stowarzyszeniu poszło w świat w znakomitej, pogodnej atmosferze. Były gratulacje i podziękowania, a wydana na tę okazję antologia "Dekada kwitnących lip", zawierająca prezentację ponad 40 autorów, w tym osób niepełnosprawnych, trafiła do rąk czytelników. Zofia Prysłopska - wieloletnia prezes Stowarzyszenia włożyła wiele trudu, by pozycja ukazała się w terminie i miała piękną oprawę graficzną.

Wzruszającym momentem było uczczenie chwilą ciszy pamięci nieżyjących członkiń stowarzyszenia: Anny Jędrzejczyk, Bożeny Pest, Barbary Pawłowicz Wandy Drożyńskiej-Ozimek i Kazimiery Czurko.

Organizatorzy wnieśli wiele trudu w przygotowanie tej imprezy, a dzięki inicjatywie i staraniom Danuty Mysłek koszt uroczystości został pokryty z solidarnej składki członków Stowarzyszenia W Cieniu Lipy Czarnoleskiej, która jest organizacją non profit.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group