Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 7738
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Piękno naszego regionu na fotografii – w Bambergu

Poniedziałek, 22 czerwca 2015, 8:19
Aktualizacja: Wtorek, 23 czerwca 2015, 7:32
Autor: Ts
Powiat: Piękno naszego regionu na fotografii – w Bambergu
Fot. Archiwum Starostwa
Delegacja Powiatu Jeleniogórskiego przebywała z oficjalną wizytą w partnerskim powiecie Bamberg (Frankonia, Niemcy). Głównym celem było uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej Elżbiety Bojczuk i Grzegorza Truchanowicza pn. „Perły Powiatu Jeleniogórskiego". Otwarcie odbyło się 14 czerwca w Ratuszu w Stegaurach.

Wystawę fotografów z naszego powiatu otworzyli wspólnie: starosta jeleniogórski Anna Konieczyńska, starosta powiatu Bamberg Johann Kalb oraz burmistrz gminy Stegaurach Thilo Wagner.

Wystawa prezentująca najpiękniejsze miejsca i zabytki naszego powiatu ma na celu przybliżenie mieszkańcom regionu Bamberg i Frankonii Górnej piękna naszego regionu, jak i zaproszenie do jego odwiedzenia.
Otwarcie wystawy uświetniły występy naszego zespołu folklorystycznego „Karkonosze”. Przepiękne zdjęcia naszych fotografów będzie można podziwiać w Ratuszu w Stegaurach do 17 lipca. Następnie wystawa zostanie przeniesiona do reprezentacyjnego holu w Starostwie Powiatowym w Bambergu, gdzie będzie gościła do końca sierpnia br.

Korzystając z tej wspaniałej i wyjątkowej promocji naszego powiatu w Bambergu, Wydział Promocji, Turystyki i Sportu dostarczył niemieckiemu partnerowi kilkaset egzemplarzy przewodnika „Karkonosze” w języku niemieckim, aby umożliwić zainteresowanym odwiedzeniem naszego regionu i głębsze zapoznanie się z jego ofertą turystyczno- kulturalną.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group