Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 12428
Zalogowanych: 100
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pewne zwycięstwo w ostatnim sparingu

Niedziela, 27 lutego 2022, 8:19
Aktualizacja: 8:20
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Pewne zwycięstwo w ostatnim sparingu
Fot. Przemek Kaczałko
Trzecioligowe Karkonosze rozegrały ostatni sparing podczas przerwy zimowej. Na bocznym boisku przy Złotniczej biało-niebiescy podejmowali Łużyce Lubań, z którymi w kwietniu zmierzą się w finale okręgowego Pucharu Polski.

Łużyce bardzo dobrze spisują się w grupie zachodniej IV ligi, gdzie po rundzie jesiennej zajmują 4. miejsce, ze stratą 3 punktów do lidera. Ekipa z Lubania zagra również w finale okręgowego Pucharu Polski - u siebie podejmie Karkonosze. Warto dodać, że czwartoligowiec podczas przerwy zimowej wzmocnił swój skład, więc sparingowe przetarcie mogło odpowiedzieć na jakim etapie są oba zespoły.

Biało-niebiescy szybko otworzyli wynik - w 4. minucie gola strzelił Mateusz Czerwiński. Na kolejne trafienie trzeba było czekać do 29. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się nowy zawodnik Karkonoszy - Wojciech Galas. Przed przerwą na 3:0 podwyższył testowany w tym meczu - Ibrahima Toure (po spotkaniu podpisano umowę z Belgiem pochodzącym z Gwinei na pół roku). W drugiej połowie kibice zobaczyli tylko jednego gola, a jego autorem w 61. minucie był Nikodem Siudak.

Karkonosze Jelenia Góra - Łużyce Lubań 4:0 (3:0)

Karkonosze: Fościak - Filrej, Niemienionek, Szczudliński, Kulchawy, Kocot, Traore, Dąbrowski, Galas, Dryja, Czerwiński oraz Błaszkiewicz, Sutor, Kuźniewski, Kułakowski, Baszak, Bębenek, Taran, Wawrzyniak, Siudak, Kurianowicz.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
50%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy leżałeś kiedykolwiek w szpitalu?

Oddanych
głosów
978
Tak, raz
60%
Tak, jestem tam częstym gościem
25%
Nie, nigdy
15%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Kryminalnie w Książnicy Karkonoskiej
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group