Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7165
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pełny wrażeń Dzień Dziecka w regionie

Wtorek, 3 czerwca 2014, 8:33
Aktualizacja: 17:36
Autor: Manu
Region: Pełny wrażeń Dzień Dziecka w regionie
Fot. Organizator
Ta niedziela (1 czerwca) należała do najmłodszych. W przypadającym w tym roku Międzynarodowym Dniu Dziecka w Karpaczu, Kowarach i Szklarskiej Porębie zorganizowano mnóstwo atrakcji, w tym warsztaty, festyny i aktywny wypoczynek.

W Karpaczu w swoje święto dzieci mogły bezpłatnie skorzystać z letniego toru saneczkowego, wjechać 6-osobowym wyciągiem kanapowym z Białego Jaru oraz zwiedzać Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu i wystawę klocków Lego.

Z kolei w Kowarach na szkolnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 1 (przy ul. Staszica) odbył się festyn rodzinny, gdzie gościło wesołe miasteczko z Czech i był m.in. ciekawy pokaz szkolenia owczarków niemieckich, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, malowanie twarzy oraz prezentacja stoisk Nadleśnictwa Śnieżka, Karkonoskiego Parku Narodowego i Związku Gmin Karkonoskich.

W Rodzinnym Parku Rozrywki Esplanada w Szklarskiej Porębie zorganizowano z okazji święta dzieci m.in.: turniej minigolfa i turniej rodeo. Wśród atrakcji były też dmuchańce i dekorowanie pierników. Na scenie prezentowały się dzieci z przedszkoli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1045
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group