Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7184
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pech na Wolności

Czwartek, 1 lutego 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 2 lutego 2007, 9:25
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Pech na Wolności
Fot. Krzysztof Knitter
Znów stłuczka na najdłuższej ulicy w mieście.

Tym razem zderzyły się opel z nissanem, który jest pojazdem egzaminacyjnym nauki jazdy Wojewódzkiego Ośrodla Ruchu Drogowego.

Przyczyną kolizji nie była tym razem śliska nawierzchnia, ale nieostrożność i najpewniej nadmierna prędkość kierowcy opla – ustaliła policja.
Kierowca auta z emblematem nauki jazdy najprawdopodobniej zajechał drogę prowadzącemu opla. – Ten nie zdążył wyhamować, bo jechał za szybko i z impetem uderzył w tył pojazdu szkoleniowego, w którym akurat odbywał się egzamin na prawo jazdy. – wynika z pierwszych relacji.

Musiała interweniować straż pożarna, aby posprzątać po zdarzeniu i przestawić uszkodzone auta na pobocze. Na szczęście w wyniku kolizji nic się nikomu nie stało. Ucieszą się za to w warsztatach blacharskich i w sklepach z częściami zamiennymi. Obydwa pojazdy, które się zderzyły, mają sporo uszkodzeń.

W zdarzeniu uczestniczył także ford mondeo, w którego "stuknęła" uderzona przez opla micra.

Policja apeluje do poruszających się ulicą Wolności (i nie tylko) do zachowania szczególnej ostrożności w każdych warunkach. – Zachęceni odwilżą kierowcy znów miewają cieżką nogę i łamią ograniczenia prędkości – zauważają policjanci.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (73)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group