Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 6782
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Pawlak w mieście, Stankiewicz w regionie

Czwartek, 18 lutego 2016, 9:08
Aktualizacja: 10:46
Autor: inf.prasowa/ Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Pawlak w mieście, Stankiewicz w regionie
Fot. użyczone
W poniedziałek, 16 lutego br. odbyło się spotkanie jeleniogórskiego koła Nowoczesnej Ryszarda Petru. Podczas zebrania wybrano nowego przewodniczącego, bowiem Grzegorz Stankiewicz – zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami – postanowił się skupić na budowaniu struktur w regionie.

Było to pierwsze spotkanie od powiększenia grona członków do 21 osób. Na spotkaniu Grzegorz Stankiewicz - przewodniczący koła jeleniogórskiego, członek dolnośląskiego zarządu Nowoczesnej poinformował o działaniach partii w regionie i kraju. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie członkom partii i zgłosił wniosek o wybór nowego przewodniczącego kola w Jeleniej Górze.

Grzegorz Stankiewicz planuje również aktywizację dolnośląskich przedsiębiorców, tak aby bardziej zaangażowali się regionalną politykę. Stwierdził, iż brakuje grupy doświadczonych fachowców z różnych branż, którzy mogliby wspomóc swoją wiedzą lokalnych samorządowców.

Grzegorz Stankiewicz na nowego przewodniczącego zaproponował Jakuba Pawlaka - jeleniogórskiego radcę prawnego zaangażowanego w Nowoczesnej od samego początku jej istnienia. - Kandydatura Jakuba Pawlaka to wzmocnienie Nowoczesnej w jej działaniach lokalnych i duże wsparcie organizacyjno-prawne dla organizacji – stwierdził dotychczasowy szef koła. Propozycja w tajnym głosowaniu została przyjęta. Po wyborach nowy przewodniczący zadeklarował intensywną pracę na rzecz mieszkańców Jeleniej Góry oraz współpracę ze wszystkimi, którzy chcą zmian standardów życia politycznego w naszym mieście. Stankiewicz i Pawlak zgodnie zadeklarowali cykliczne spotkania z dziennikarzami, by na bieżąco przekazywać informacje dotyczące działań Nowoczesnej w regionie i w Jeleniej Górze.

W końcowej części spotkania jeleniogórscy działacze Nowoczesnej rozmawiali na temat bieżącej sytuacji w kraju i regionie. Omawiany był również planowany wyjazd do Warszawy na demonstrację w obronie Trybunału Konstytucyjnego, która ma odbyć się 12 marca br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group