Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 6 maja
Imieniny: Jakuba, Judyty, Jana
Czytających: 7615
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Patryk wraca do zdrowia

Środa, 27 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 21 stycznia 2006, 10:37
Autor: Słowo Polskie Gazeta Wrocławska
Pogryziony przez psa czteroletni Patryk przeszedł wczoraj w specjalistycznym szpitalu w Polanicy Zdroju operację przeszczepu skóry. Była ona konieczna bo rottweiler, który zaatakował chłopca, wyszarpał mu część policzka.

Do szpitala w Jeleniej Górze, gdzie będzie kontynuowane leczenie dziecka, po informacjach w mediach zgłosił się producent leku wygładzającego blizny.
– Zaoferował pomoc i przywiózł preparat, którym będziemy mogli zmniejszać uszkodzenia skóry. Jest to nowość na polskim rynku. Ma bardzo dobre opinie profesorów z łódzkiej Akademii Medycznej. Jest skuteczniejszy od dotychczas dostępnych leków – mówi Marek Rawski, ordynator oddziału dziecięcego w jeleniogórskim szpitalu.
Tuż po wypadku lekarze założyli dziecku na głowie ponad 50 szwów. Leczenie Patryka potrwa wiele miesięcy. Przypomnijmy, że do tragedii doszło w niedzielę w Wojcieszowie, w powiecie złotoryjskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
828
Zofia
36%
Rozalia
14%
Julia
36%
Mia
14%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak samodzielnie nauczyć się angielskiego?
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Rozbili gang, straty mogły wynieść blisko 640 milionów
 
Aktualności
Rusza "Górna półka smaku"
 
Uzdrowisko Cieplice
Rehabilitacja głosu – kiedy leczenie brzmi jak muzyka
 
112
Zderzenie motocykla z BMW na ul. Wolności. Motocyklista trafił do szpitala
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group