Czwartek, 16 września
Imieniny: Edyty, Kamili, Kornela
Czytających: 6550
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: PARKowanie pod Lipą – gry i turnieje

Niedziela, 16 lipca 2017, 10:19
Aktualizacja: 20:25
Autor: Joanna
Karpacz: PARKowanie pod Lipą – gry i turnieje
Fot. Joanna
W lipcu, w każdą sobotę w godzinach od 15.00 do 19.00, do Karpacza zaproszone są wszystkie dzieci z rodzicami na PARKowanie pod Lipą. Każda sobota jest poświęcona innym zabawom. Przy okazji, biorąc w nich udział, można wygrać nagrodę. Wczorajszy dzień minął uczestnikom imprezy bardzo aktywnie.

Wczoraj (15.07) w Parku przy Lipie Sądowej w Karpaczu odbywały się tym razem turnieje i rozgrywki dla dzieci. Na imprezę mógł przyjść każdy, wstęp był bezpłatny, a atrakcji mnóstwo. Zabawę rozpoczęto kilkuminutową rozgrzewką do muzyki, którą poprowadziły animatorki.

Po rozgrzewce do muzyki, na placu wykonano pokaz wielkich baniek mydlanych, które szybko pękały przez zbijające je maluchy. Dzieci również spróbowały same dmuchać takie bańki. Po pokazie rozpoczęły się gry i zabawy grupowe. Dla młodzieży była to szansa na zawarcie nowych znajomości.

W imprezie brali udział i mieszkańcy Karpacza, turyści oraz okoliczni mieszkańcy, którzy na tę sobotę specjalnie przyjechali ze swoimi dziećmi do Karpacza. Wokół placu znajdowały się stoiska z przeróżnymi grami, między innymi były to gry planszowe, jak „Grzybobranie” czy „Super Farmer”. Były również gry wielkoformatowe i oczywiście zręcznościowe.

Warto było brać udział w zabawach, ponieważ była to fajna zabawa i przy okazji można było wygrać coś ciekawego. Za aktywność dzieci dostawały specjalne pieczątki. Organizatorzy imprezy mieli do rozdania mnóstwo sprzętu do baniek mydlanych oraz zestawów z gadżetami. Wieczorem, na zakończenie wystąpił, zespół Centrala 57.

W następną sobotę odbędzie się PARK kreatywności, a w ostatnią - PARK sztuki, jak zwykle w godzinach 15.00 – 19.00.

Organizatorem tej rodzinnej imprezy jest Miasto Karpacz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group