Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 9800
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Parking przy wrocławskim lotnisku jeszcze tańszy

Poniedziałek, 7 października 2013, 7:36
Aktualizacja: Środa, 8 lipca 2020, 8:01
Autor: PL Wrocław
Region: Parking przy wrocławskim lotnisku jeszcze tańszy
Fot. Port Lotniczy Wrocław
Taniej, szybciej, wygodniej. Rezerwując on–line miejsce parkingowe przed terminalem, klienci Portu Lotniczego Wrocław zapłacą teraz jeszcze mniej za postój. Można zaoszczędzić od 20 do 40 procent.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, wrocławskie lotnisko wprowadza kolejne udogodnienia. Od marca obowiązuje już specjalny rabat za korzystanie z parkingu przy lotnisku, a teraz jest jeszcze taniej. Wszystkie osoby, które planują zostawić swój samochód na parkingu przed terminalem minimum na jeden dzień i dokonają rezerwacji przez Internet, mogą liczyć nawet na dwa razy większy rabat niż dotychczas. Wykupując parking na co najmniej 7 dni przed wylotem, podróżni otrzymają teraz zniżkę w wysokości 40% (do tej pory było to 20%). Do dnia przed podróżą upust wynosi 20% (w poprzednim cenniku było to 10%).

– System wcześniejszej rezerwacji, który wprowadziliśmy w kwietniu sprawdza się doskonale. Teraz pasażerowie otrzymują jeszcze większe rabaty - wyjaśnia Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Porcie Lotniczym Wrocław. - Tygodniowy postój przed terminalem kosztowałby w tradycyjnym systemie rozliczeniowym 120 zł. Rezerwując miejsce on-line z wyprzedzaniem, zapłacimy 72 zł. Warto o tym pamiętać, planując podróż i rezerwacji dokonać w momencie, gdy kupujemy bilet lotniczy. Wtedy zniżka będzie największa - dodaje.

Rezerwacja miejsca parkingowego przez Internet jest prosta i wygodna. Należy skorzystać z formularza dostępnego na stronie www.airport.wroclaw.pl i tam dokonać opłaty. Na parking wjedziemy dzięki kodowi QR, który dostaniemy mailem wraz z potwierdzeniem rezerwacji. Płacąc z wyprzedzeniem przez Internet, unikniemy wnoszenia opłat w kasie, co znacznie usprawni wyjazd z parkingu i zaoszczędzi nasz czas.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
406
Nigdy
20%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group