Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9701
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Parking przy poczcie nie dla… petentów

Sobota, 4 kwietnia 2015, 7:53
Aktualizacja: Niedziela, 5 kwietnia 2015, 7:27
Autor: Mea
Jelenia Góra: Parking przy poczcie nie dla… petentów
Fot. Mea
– Miejsca postojowe przy poczcie u zbiegu Sygietyńskiego i Kiepury w Jeleniej Górze są przeznaczone tylko dla pracowników tej placówki, a gdzie mają parkować petenci? – pytał stały klient tej poczty. – Postaramy się jak najszybciej wprowadzić odpowiednie zmiany, by klienci również mogli tu parkować – zapewniała nas Kamila Supron–Kalinowska z biura prasowego Poczty Polskiej w Warszawie.

Jak twierdzi Czytelnik, niedawno przy dwóch parkingach poczty pojawiły się znaki zakazujące parkowania, a pod nimi informacja, że to „nie dotyczy pracowników Poczty Polskiej S.A.

- Jestem klientem poczty, zawsze tu parkowałem, a teraz muszę szukać miejsca na osiedlowych parkingach. Tymczasem tylko na większym parkingu jest ok. 60 miejsc postojowych, wiec pracownicy ich nie wykorzystują – dodał jeleniogórzanin.

Rzeczniczka Poczty Polskiej Kamila Supron-Kalinowska poinformowała, że zarówno teren zewnętrzny położony przy nieruchomości przy ul. Sygietyńskiego 8 w Jeleniej Górze, jak też nieruchomość, gdzie zlokalizowana jest placówka są własnością Poczty Polskiej S.A. Teren zewnętrzny podzielony jest na dwie strefy: teren za szlabanem jest pocztowym placem manewrowym, na który mają pozwolenie wjazdu tylko i wyłącznie pojazdy dokonujące wymiany ładunku pocztowego oraz listonosze, drugi teren jest wykorzystywany przez klientów oraz pracowników placówki pocztowej Jelenia Góra 14.

- Przed postawieniem tabliczek na terenie parkingowym mieszkańcy pobliskiego osiedla zostawiali swoje pojazdy, często na dłuższy czas, co uniemożliwiało bezproblemowe korzystanie z parkingu przez klientów i pracowników placówki pocztowej. Pragnę dodać, że w pobliżu placówki znajdują się ogólnodostępne bezpłatne parkingi miejskie oraz płatne parkingi prywatnych zarządców – stwierdziła rzeczniczka.

- Do tej pory nie mieliśmy zgłoszeń ze strony klientów odnośnie obaw związanych z parkowaniem na tym terenie na czas załatwiania spraw w placówce. Dziękujemy za zwrócenie uwagi. Postaramy się jak najszybciej wprowadzić odpowiednie zmiany – dodała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (32)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
716
Tak
21%
Nie
68%
Jeszcze nie wiem
11%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group