Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 5980
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Parking, elewacja i radiowóz dla straży miejskiej

Wtorek, 22 kwietnia 2014, 7:11
Aktualizacja: Środa, 23 kwietnia 2014, 7:46
Autor: Angela
Jelenia Góra: Parking, elewacja i radiowóz dla straży miejskiej
Fot. Angela
Trwa budowa parkingu dla interesantów Straży Miejskiej przy ul. Armii Krajowej w Jeleniej Górze, a na dniach rozpocznie się remont elewacji budynku. Prace za 263 tys. zł do końca czerwca wykona firma z Podgórzyna.
Budowa parkingu trwa od miesiąca i mimo że sześć miejsc parkingowych już jest gotowe, pierwsi interesanci zaparkują tu po zakończeniu remontu elewacji.

- Na dniach ustawione zostaną rusztowania na całym budynku i rozpocznie się remont elewacji, więc by nic nie spadło na ustawione auta, parking będzie jeszcze nieczynny – mówi Jacek Winiarki, p.o. komendanta Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. – Po zakończeniu remontu elewacji w końcu nasza siedziba nabierze takiego wyglądu, jaki powinien mieć budynek użyteczności publicznej, bo jest to piękny obiekt, ale zaniedbany. Mieliśmy sporo problemów z wyłonieniem wykonawcy, ale w końcu się udało – dodaje J. Winiarski.

Firma z Podgórzyna poza parkingiem i nową elewacją, położy jedną warstwę papy na dachu i wykona udrożnienia kanalizacji deszczowej. To jednak nie koniec inwestycji w jeleniogórskiej straży miejskiej w tym roku. – W ciągu najbliższych trzech miesięcy kupimy nowy radiowóz do przewozu osób zatrzymanych, ale również z klatką do przewozu zwierząt odławianych podczas interwencji – mówi Jacek Winiarski. – Obecnie ustalamy specyfikację tego zamówienia – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group