Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 10496
Zalogowanych: 115
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Papieskie kolędowanie w Jeleniej Górze

Sobota, 6 stycznia 2024, 18:56
Aktualizacja: 18:59
Autor: red
Jelenia Góra: Papieskie kolędowanie w Jeleniej Górze
Prezydent Jeleniej Góry, duszpasterstwo osób z niepełnosprawnościami, parafia św. Jana Apostoła i Ewangelisty oraz Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zapraszają na "Papieskie kolędowanie".

VII Dni Muzyki Papieskiej "Dolny Śląsk pamięci Jana Pawła II" odbędą się 13.01. Rozpoczną się o godz. 15 w kościele pw. św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Msza św. będzie koncelebrowana przez biskupa legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego oraz gospodarza parafii ks. Krzysztofa Kowalczyka.

O godz. 16 odbędzie się "Papieskie kolędowanie" - najpiękniejsze kolędy z kraju i ze świata w wykonaniu: Daria Wyrostek-Pelc, Krzysztof Paradowski, Karkonoska Filharmonia Kameralna, chór Harfa z Piechowic, chór Cantamus (KUTW), chór Fismolki PSM. Dyrygentami będą: Wiesława Tobiasz i Agnieszka Cel.

O godz. 17 odbędzie się tradycyjne spotkanie opłatkowe duszpasterstwa osób z niepełnosprawnościami w sali Arka przy kościele.

Twoja reakcja na artykuł?

13
59%
Cieszy
3
14%
Hahaha
1
5%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
5%
Złości
4
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy miałeś(aś) kiedykolwiek stłuczkę lub wypadek drogowy?

Oddanych
głosów
645
Tak, z mojej winy
24%
Tak, ale nie z mojej winy
32%
Nie
31%
Nie mam samochodu
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Europa może zamarznąć i to nie żart, a nauka
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Jelenia Góra - KARR
Pierwsze półrocze 2025 w KARR S.A.
 
Aktualności
Przenieśli dom, by postawić kościół w Miłkowie
 
Aktualności
Planowe lądowanie balonu w Łomnicy
 
112
Pijany 16–latek (1,7 prom.) awanturował się w galerii
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group