Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 3469
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Pałac Wojanów wyróżniony za romantyzm

Środa, 8 listopada 2017, 8:39
Autor: Joanna
Region: Pałac Wojanów wyróżniony za romantyzm
Fot. Użyczone/fot. Marek Koprowski
Pałac Wojanów został wyróżniony za organizację najbardziej romantycznych eventów w Polsce. Kanał telewizyjny Romance TV, który słynie z pokazywania najpiękniejszych, romantycznych miejsc na świecie, zorganizował konkurs dla naszych, rodzimych obiektów hotelowych. Zakwalifikowały się do niego 24 hotele z całej Polski. Spośród nich wyłoniono trzech laureatów, w tym jeden z obiektów Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej.

Celem konkursu było docenienie tych hoteli, które wyróżnia romantyczny charakter, niezwykła oferta dla par oraz organizacja wyjątkowych eventów. Do finału zakwalifikowały się tylko te obiekty, które udowodniły, że ich oferta gwarantuje romantyczne chwile w niezwykłej scenerii. Spośród 24 obiektów wyłoniono trzech zwycięzców. Pałac Wojanów został laureatem Romance TV Award w kategorii organizacja romantycznych eventów. Jest to chętnie wybierane miejsce przez przyszłych małżonków w celu organizacji ślubów i przyjęć weselnych. Organizowane są w nim także rocznice i inne uroczystości o romantycznym charakterze.

Pozostałe wyróżnienia, Romance TV Award w kategorii najbardziej romantyczna oferta dla par otrzymał ART Hotel Wrocław, natomiast Romance TV Award w kategorii najpopularniejszy romantyczny hotel – Bacówka Radawa & SPA. Gala wręczenia nagród odbyła się w październiku w Restauracji Amber Room w Pałacu Sobańskich w Warszawie.

Na zwycięzcę najpopularniejszego romantycznego hotelu głosowali widzowie. W dwóch pozostałych kategoriach tytuły przyznało jury na którego czele stała ambasadorka stacji, aktorka Aleksandra Woźniak. Zwycięzcy zostali nagrodzeni kampanią reklamową na antenie Romance TV oraz otrzymali pamiątkowe statuetki. W Pałacu Wojanów statuetka dumnie prezentuje się w recepcji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group