Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 2758
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Otwarty „strzał w Dziesiątkę”

Piątek, 7 kwietnia 2017, 12:34
Aktualizacja: 12:59
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Otwarty „strzał w Dziesiątkę”
Fot. Przemek Kaczałko
Tradycyjnie, wiosną jeleniogórskie szkoły starają się pokazać swoją ofertę i bazę edukacyjną. Wczoraj (6.04) pracownicy i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 10 zaprosili na Dzień Otwarty rodziców z pociechami, które w przyszłym roku szkolnym zmienią otoczenia z przedszkola na szkołę.

Zdecydowanie można podkreślić, że „Dziesiątka” koszykówką i tańcem stoi, ale to nie jedyne zajęcia pozalekcyjne, które wzbogacają ofertę placówki przy ul. Morcinka. Początek wczorajszego spotkania upłynął pod znakiem artystycznym i sportowym, bowiem uczniowie SP 10 zaprezentowali z jaką pasją podchodzą do swoich ulubionych zajęć. Ogromną popularnością cieszyła się mini zumba.

- Zapraszamy wszystkich przyszłych pierwszoklasistów do zwiedzania naszej szkoły w niespotykany sposób – powiedziała Elżbieta Wilińska, wicedyrektor SP 10. W trakcie wizyty dzieci miały za zadanie przechodzenie od klasy do klasy, za co otrzymywały punkty i na koniec wręczano im dyplom „Zdobywców Szkoły Podstawowej Nr 10”.

W ofercie były zajęcia z języka angielskiego, matematyczne, informatyczne, warsztat „mali koderzy”, czarowanie, malowanie, gry stolikowe i wiele innych, a więc dla każdego coś dobrego. Wśród zajęć pozalekcyjnych są ponadto chór, kółko teatralne, koło plastyczne, zajęcia sportowe, a poza językiem angielskim i niemieckim dzieci mogą się również uczyć języka włoskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group