Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8589
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lwówek Śląski: Otwarcie komendy

Niedziela, 13 grudnia 2020, 10:02
Autor: WAC
Lwówek Śląski: Otwarcie komendy
Fot. policja
W miniony piątek (10.12) odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim

W spotkaniu służbowym z okazji otwarcia nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, uczestniczyli: p.o. komendanta powiatowego policji w Lwówku Śląskim insp. Jacek Bandyk, starosta lwówecki Daniel Koko oraz przedstawiciele funkcjonariuszy komendy powiatowej policji w Lwówku Śląskim. Z uwagi na epidemię koronawirusa liczba osób została ograniczona do minimum.

Nowa komenda składa się z czterech obiektów. W budynku A znajduje się część administracyjno-biurowa, budynek B to nowoczesna strzelnica, siłownia i garaże, obiekt C to wiata garażowa, natomiast w budynku D znajdują się pomieszczenia dla psów policyjnych.

W obiekcie mieści się m.in.: skomputeryzowana strzelnica, pomieszczenia dla osób zatrzymanych, pomieszczenie dla służby dyżurnej oraz dla policjantów z zapleczem sanitarnym i socjalnym, nowoczesna siłownia, profesjonalne kojce dla psów służbowych z wybiegiem oraz zapleczem do ich obsługi, wyposażona w system audio-video sala narad. Cały obiekt jest monitorowany.

Stworzono także udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. To szeroka klatka schodową i winda umożliwiająca dojazd na wszystkie kondygnacje.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 26 mln złotych i w całości został sfinansowany z budżetu państwa w ramach „Programu Modernizacji Policji”.

Twoja reakcja na artykuł?

10
50%
Cieszy
4
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
10%
Złości
4
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group