• Wtorek, 17 września 2019
  • Godz. 15:15
  • Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
  • Czytających: 7630
  • Zalogowanych: 20
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Ostatnia kolejka rundy jesiennej na boiskach B–klasy

Wiadomości: Okręg jeleniogórski
Piątek, 29 października 2010, 12:27
Aktualizacja: 12:33
Autor: Przemek Kaczałko
W najbliższy weekend rundę jesienną zakończą piłkarze B – klasy.

KKS Jelenia Góra podejmie na własnym boisku Kostrzycki LZS. Jest to bardzo ważny mecz dla obu ekip, gdyż ewentualne zwycięstwo pozwoli poprawić nienajlepszą sytuację w tabeli. Kostrzyca zajmuje 8 miejsce i ma dwa punkty przewagi nad 10 KKS-em. Obydwie drużyny stoją przed szansą przełamania złej passy z rundy jesiennej. Jeleniogórzanie do tej pory nie zdobyli żadnego punktu na własnym boisku, a LZS ma zerowy dorobek na wyjeździe.

Na mecz zapraszamy w niedzielę o godzinie 15:00 na boisko przy ulicy Nowowiejskiej (koło Pałacu Paulinum).

Poniżej przedstawiamy zestaw par od B-klasy po okręgówkę:

B-KLASA:

Grupa II Kolejka 11 - 31 października
GLKS Jeżów Sudecki/Czernica - Pub Gol II Jelenia Góra
Potok Karpniki - Sokół Sokołowiec
KKS Jelenia Góra - LZS Kostrzyca
Juvenia Rybnica - Lechia Piechowice
Gol Jelenia Góra - Bobry Wojanów
Halniak Miłków - Hottur Borowice

Grupa I Kolejka 11 - 31 października
Nysa Wolbromek - Uran Okrzeszyn
Dolomit Pisarzowice - Czarni Przedwojów
Rudawy Janowice Wielkie - Orły Lipienica
LZS Janiszów - Amfibolit Leszczyniec
Dragon Miszkowice - Bóbr Marciszów
Bóbr Opawa - Lesk Sędzisław

Grupa III Kolejka 11 - 31 października
LZS Pisarzowice - Stella Lubomierz
Kwisa Mroczkowice - Fatma Pobiedna
KS Pasiecznik - Zryw Ubocze
Bazalt Wojciechów - LZS Kościelnik
LZS Henryków - Sudety Giebułtów
Granica Miłoszów - Rolnik Rząsiny

Grupa V Kolejka 11 - 31 października
KS Stare Jaroszowice - LKS Mierzwin
LZS Nowa - Znicz Kruszyn
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Dobra
LKS Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec
Majdan Bolesławice - KS Łąka (k. Bolesławca)
KS Trzebień - GKS Gromadka

A - KLASA:

Grupa I Kolejka 12 - 31 października
Pogoń Świerzawa - Chojnik Jelenia Góra
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Victoria Czadrów
Pogoń Wleń - Pub Gol Jelenia Góra
Olimpia II Krzeszów - KS Łomnica
Orzeł Lubawka - Piast Bolków
Mitex Podgórzyn - Czarni Strzyżowiec
Woskar Wojcieszyce - Orzeł Mysłakowice

Grupa II Kolejka 12 - 31 października
Chmielanka Chmieleń - Włókniarz Leśna
Kwisa Świeradów Zdrój - Orzeł Platerówka
Olimpia Jędrzychowice - LKS Świecie
LZS Radostów - Cosmos Radzimów
Pogoń Markocice - WKS Działoszyn/Krzewina
Olsza Olszyna Lubańska - Bazalt Sulików
Skalnik Rębiszów - Jaśnica Opolno Zdrój

Grupa III Kolejka 12 - 31 października
Pauza: LKS Ocice.
Jawa Otok - Iskra Łagów (k. Zgorzelca)
GKS Iwiny - Cosmos Milików
Piast Wykroty - Błękitni Studniska Dolne
Leśnik Osiecznica - Piast Czerwona Woda
LZS Łaziska - Hutnik Pieńsk
Przyszłość‡Dłużyna - GKS Tomaszów Bolesławiecki.

Okręgówka:

Victoria Ruszów - Czarni Lwówek Śląski 31 października, 14:00
Piast Dziwiszów - Włókniarz Mirsk 30 października, 14:00
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań 31 października, 14:00
Olimpia Kowary - GKS Raciborowice 30 października, 14:00
Woskar Szklarska Poręba – Orzeł Wojcieszów 30 października, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka - Sparta Zebrzydowa 30 października, 15:00
Granica Bogatynia - Gryf Gryfów Śląski 30 października, 14:00
Nysa Zgorzelec - Lotnik Jeżów Sudecki 30 października, 14:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group