Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 9070
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Okrutny mord krowy na pastwisku

Piątek, 15 grudnia 2017, 7:35
Aktualizacja: Sobota, 16 grudnia 2017, 7:29
Autor: WAC
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł, a następnie zabił ze szczególnym okrucieństwem krowę na jednym z pastwisk w Siedlęcinie. Część mięsa funkcjonariusze odnaleźli w jego samochodzie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież i zabicie ze szczególnym okrucieństwem krowy.

Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło wieczorem 9 grudnia w Siedlęcinie. 38-latek ukradł krowę, którą następnie zabił ze szczególnym okrucieństwem. Okazało się, że w tym miejscu okaleczył też dwie jałówki. Poniesione straty właściciel oszacował na około 5000 zł. Część mięsa, z zabitego zwierzęcia policjanci odnaleźli w aucie mężczyzny.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji. - Mężczyzna odpowie za kradzież oraz zabicie zwierzęcia za szczególnym okrucieństwem za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. 13 grudnia został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego – dodaje podinsp. E. Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group