Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6181
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Odebrali dyplomy i gratulacje

Środa, 15 września 2010, 7:54
Aktualizacja: 7:55
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Odebrali dyplomy i gratulacje
Fot. Organizator
Trzydziestu dwóch absolwentów kierunków: opiekun medyczny, technik administracji, technik usług kosmetycznych oraz technik masażysta w miniony weekend odebrało owoce swojej pracy – świadectwa uprawniające do wykonywania zawodu w kraju i zagranicą oraz listy gratulacyjne. Uroczystość odbyła się w Centrum Kształcenia Plejada.

Jak mówi Karolina Szklarz, wicedyrektor Centrum Kształcenia Plejada, jako szkoła dla dorosłych całą swoją ofertę kształcenia dopasowuje do potrzeb słuchaczy. Zajęcia odbywają się po południu, w godzinach ustalonych wspólnie z kadrą prowadzącą wykłady i ćwiczenia.

- Wprawdzie pracownie szkoły są bardzo dobrze urządzone, jednak CK Plejada dba, by wszystkie praktyki realizowane były w zakładach, których wyposażenie i jakość gwarantuje rzeczywiste poszerzenie kwalifikacji i umiejętności słuchaczy. Z niektórymi instytucjami pracujemy już od lat, a niektóre z praktyk, takie jak np. praktyka kosmetyczna, realizowane są także na miejscu, w działającym przy Plejadzie gabinecie kosmetycznym – mówi wicedyrektor szkoły.

Centrum Kształcenia Plejada, Szkoła Policealna w Jeleniej Górze, na jeleniogórskim ryku edukacyjnym istniej od dwu lat. – Na swój wizerunek pracujemy bardzo solidnie i mamy nadzieję, że nasze kolejne działania nie tylko go wzmocnią ale przyczynią się do tego, że kandydaci przyjdą do nas jeszcze liczniej niż dotychczas. Bo Plejada znaczy jakość! – przekonuje Karolina Szklarz.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.plejada.edu.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group