Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7325
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: O rozgrywkach zdecyduje policja

Środa, 8 sierpnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 sierpnia 2007, 18:07
Autor: KED
Jelenia Góra: O rozgrywkach zdecyduje policja
Fot. Dariusz Gudowski
Remont trybun stadionu miejskiego przy ul. Złotniczej. Czy będzie można na obiekcie rozgrywać mecze? Zależy od stróżów prawa.

Trwają intensywne prace remontowo-porządkowe, prowadzone przez pracowników MOS-u i MPGK na stadionie przy ul. Złotniczej. Mają się one zakończyć przed startem rozgrywek w IV lidze czyli przed 15 sierpnia.

Aktualnie montowanych jest 800 nowych siedzisk na górze oraz w dwóch centralnych sektorach trybuny głównej, a także remont pomieszczeń na koronie stadionu, sanitariatów i szatni. Pozostałe krzesełka, a ma być ich w sumie 1650, na całości trybuny będą sukcesywne wymieniane w trakcie rundy jesiennej rozgrywek.

Porządkowane i sprzątane są także pozostałe trybuny, w tym podest z masztami. Już wcześniej wyczyszczono tzw. klatkę oraz prowadzący do niej kołnierz dla kibiców gości oraz wyremontowano ogrodzenie.

W przyszłym tygodniu mają zostać zamontowane zraszacze płyty boiska, a do końca roku system ośmiu kamer monitorujących trybuny oraz nowe oświetlenie. Koszt pierwszego etapu prac wynosi około 80 tysięcy złotych. Środki te pochodzą z miejskiego budżetu.

W piątek na stadionie będzie gościła komisja z Komendy Miejskiej Policji, która ma zdecydować czy obiekt zostanie dopuszczony do organizacji na nim imprez masowych

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
256
Tak
31%
Nie
63%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group