Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6829
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: O przyszłości byłych pracowników Aniluxu i Kartonaży

Poniedziałek, 17 października 2011, 10:09
Aktualizacja: 10:11
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: O przyszłości byłych pracowników Aniluxu i Kartonaży
Fot. RED
Konsultacje z doradcą zawodowym oraz porady z zakresie zakładania działalności gospodarczej i spółdzielni pracy– takie zajęcia zaplanowano na najbliższy czwartek (20.10) dla byłych pracowników Aniluxu i Zakładu Kartonaży w Jeleniej Górze.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej przy al. Wojska Polskiego 18. Byli pracownicy Aniluxu oraz likwidowanego obecnie Zakładu Kartonaży, a także inni bezrobotni będą mogli wziąć udział w bezpłatnych zajęciach, które mają im pomóc w znalezieniu pracy.

W godz. od 9.00 do 15.00 bezrobotni będą mogli zapoznać się z bazą ofert pracy, indywidualnie porozmawiać z doradcą zawodowym, posłuchać konsultanta PIFE Agnieszki Lenard, która udzieli porad w zakresie pozyskiwania środków na działalność gospodarczą, oraz konsultanta RCWIP Anny Stanaszek, która omówi zasady zakładania spółdzielni socjalnych. Bezrobotni będą mogli też wziąć udział w grupowych zajęciach na temat zasad zakładania działalności gospodarczej i źródeł jej finansowania.

Spotkanie odbędzie się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, a jego organizatorem jest Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej wraz z Jeleniogórskim Stowarzyszeniem Osób Bezrobotnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group