Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7775
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowy trener i wakacyjne plany KKS

Środa, 18 czerwca 2008, 14:42
Aktualizacja: Niedziela, 22 czerwca 2008, 1:59
Autor: JEN
Dwa dni temu nowym trenerem juniorów młodszych Karkonoskiego Klubu Sportowego, którzy zajęli zdecydowanie w tym sezonie pierwsze miejsce w klasie okręgowej, został Krzysztof Pietrzyk.

Zastąpił dotychczasowego szkoleniowca tej drużyny – Pawła Karmelitę, który skorzystał z atrakcyjnej propozycji pracy w sztabie szkoleniowym Zagłębia Lubin.
K. Pietrzyk był zawodnikiem Olimpii Kowary i szkolił tam juniorów. Jest absolwentem wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego i podejmie pracę w KKS, po przerwie wakacyjnej, 4 sierpnia.

W drugiej połowie sierpnia zespoły juniorów i trampkarzy (trener Grzegorz Królikowski) wyjadą do Ustronia Morskiego, gdzie przez osiem dni będą szlifować formę przed nowym sezonem.

Klub złoży prośbę do jeleniogórskiego OZPN o przeniesienie juniorów młodszych KKS do klasy okręgowej juniorów starszych, bo w poprzednim sezonie gromili wszystkich prawie rywali i chcą grać z silniejszymi i nawet starszymi przeciwnikami, z którymi powalczą o awans do ligi Dolnośląskiej Juniorów

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group