Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3492
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowy lokal w Rynku

Środa, 19 sierpnia 2009, 12:55
Aktualizacja: 14:53
Autor: Nat
JELENIA GÓRA: Nowy lokal w Rynku
Czy "Metafora" to sygnał pozytywnych zmian w dotychczasowej ofercie gastronomiczno–rozrywkowej na placu Ratuszowym?
Fot. TEJO
W podcieniach placu Ratuszowego otwarta została „Metafora”. To kafejka która na tle innych restauracji wyróżnia się niezwykłym klimatem i współczesnym stylem ekskluzywnych punktów gastronomicznych.

Jest to pierwsze miejsce w Jeleniej Górze, które można porównać do tych z większych miast jak Wrocław czy Poznań. Cała specyfika polega na bardzo nastrojowej, awangardowej, ale też nowoczesnej atmosferze przyciągającej uwagę klientów niezależnie od wieku, jednak posiadających dosyć mocne wyczucie odpowiedniego, stylowego smaku.

Metafora w swoim menu ma nam bardzo wiele do zaoferowania, od śniadań, przekąsek, dań obiadowych, desery, aż po różnego rodzaju napoje gorące, zimne i alkohole. Bardzo dużą uwagę wśród gości wzbudziły cygara będące zupełną nowością wśród jeleniogórskich restauracji. Spory wybór wśród wymienionych grup konsumpcji, napoi oraz trunków wzbudza wielkie zakłopotanie podczas składania zamówienia.

Dodatkowymi atutami „Metafory” są telewizory wyświetlające ciekawe programy telewizyjne na przykład muzyczne, mała biblioteka zawierająca wiele interesujących tytułów bardziej lub mniej znanych autorów oraz wstępnie zapowiedziane koncerty, które mają się odbyć już w najbliższym czasie.

Jedynym minusem nowo otwartej knajpki są dosyć wysokie ceny charakterystyczne dla tego typu miejsc. Lecz naprawdę warto się czasem skusić i odwiedzić „Metaforę”, by spędzić trochę czasu w nieco odmiennym i niezwykłym miejscu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (62) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group