Sobota, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 8797
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nowocześni w każdym calu

Sobota, 11 listopada 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 listopada 2006, 8:36
Autor: TS
Jelenia Góra: Nowocześni w każdym calu
Fot. Arkadiusz Piekarz
Biuro "Nieruchomości Kopczyńscy" to dziś wzór pośrednictwa w tej dziedzinie. Jego pracownicy to osoby odpowiedzialne i kompetentne. Nowoczesne metody prezentacji to internet, branżowe czasopisma i lokalna prasa. Segregatory i stosy papierów to już przeszłość.

Biuro powstało w 2003 roku. W siedzibie przy ul.Sudeckiej 10 przy kawie, w wygodnym fotelu i miłej atmosferze, klient może zapoznać się ze wszystkimi ofertami w formie prezentacji komputerowej.
- W oparciu o nowoczesne metody szybko i skutecznie można doprowadzic do wyszukania odpowiedniego kontrahenta – mówi właściciel biura, licencjonowany pośrednik Andrzej Kopczyński. - W bazie danych każda oferta posiada od kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć cyfrowych. Ta forma przedstawienia nieruchomości zaoszczędza czas naszych klientów. Na "żywo" oglądają to, co ich najbardziej zainteresuje.

Często pośrednik odpowiedzialny jest za podjęcie przez klienta decyzji życiowej. Dlatego tak ważny jest profesjonalizm i nowoczesne rozwiązania. Dla klientów uruchomiono nowy dział – Kredytów Hipotecznych. W ramach umowy pośrednictwa kupna, klient otrzymuje pełną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości mieszkalnej. Pracownicy doradzą co do wyboru banku, przeprowadzą kalkulację zdolności kredytowej, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić formularze.

- Biuro posiada stosowne umowy o współpracy z większością jeleniogórskich banków - mówi Andrzej Kopczyński. - Jesteśmy oficjalnym partnerem PKO BP, BPH , WBK, DeutscheBank, PeKaO S.A., Getinbank, LukasBank, HypoVereinsbank.Ponadto współpracujemy z zagranicznymi biurami w Holandii i Niemczech.

Decydując się na usługi biura "Nieruchomości Kopczyńscy"; mamy pewnośc, że pracownicy przygotują nam profesjonalną ofertę i wprowadzą na polski i zagraniczny rynek nieruchomości oraz wykonają pełną dokumentację. Nasza oferta będzie przedstawiana potencjalnym kontrahentom, a pośrednicy dopilnują, aby każda ze stron będzie zadowolona.
Biuro oferuje także ekspertyzy cenowe nieruchomości, przeprowadzki i opinię rzeczoznawcy.

Działalność pośredników w obrocie nieruchomościami widoczna jest od wielu lat. W minionym okresie wyglądała ona jednak bardzo różnie. Dopiero ustawa o gospodarce nieruchomościami z dnia 21 sierpnia 1997 z wieloma nowelizacjami, w szczególności z 2004 roku, doprowadziła do unormowania zawodu, jakim jest pośrednik w obrocie nieruchomościami.

Sama ustawa bardzo precyzyjnie określiła sposób, w jaki należy wykonywać ten zawód, prawa i obowiązki pośredników, narzuciła obowiązek ubezpieczenia od odpowiedzialności zawodowej. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami zostało wpisane na listę zawodów. Powstał ustawowy obowiązek posiadania licencji zawodowej.

Polska Federacja Rynku Nieruchomości (PFRN) i stowarzyszenia regionalne jak np. Dolnośląskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami stworzyły Kodeks Etyki Zawodowej i listę standardów zawodowych.W oparciu szereg norm i uregulowań prawnych pośrednictwo w ostatnim okresie stało się konkretnym zawodem wykonywanym w ramach działalności gospodarczej.

<b>"Nieruchomości Kopczyńscy"</b>
58-500 Jelenia Góra
ul. Sudecka 10
<b>tel.</b> (075) 646 60 50
<b>tel./fax</b> (075) 646 60 52
www.nkop.com.pl

<b> Teks sponsorowany </b>
Informujemy Czytelników, że komentarze do artykułów sponsorowanych nie będą zamieszczane.
Redakcja

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
155
Tak
59%
Nie
41%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
112
Czołówka busów w Jeżowie
 
Polityka
Szklarska Poręba: Popłoński vs. Lichocki
 
Piłka nożna
Rozbici w 33 minuty... Zbierają się czarne chmury!
 
112
Pobił swoją dziewczynę
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group