Niedziela, 7 marca
Imieniny: Pawła, Tomasza
Czytających: 8056
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nowe oblicza „Śmiechosteronu”, czyli wymęczyli śmiechem

Wtorek, 19 kwietnia 2011, 16:28
Aktualizacja: 16:29
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Nowe oblicza „Śmiechosteronu”, czyli wymęczyli śmiechem
Fot. Agrafka
„Kabaret Skeczów Męczących” oczarował wczoraj jeleniogórską publiczność niesamowitą energią i nutą świetnego humoru, przedstawiając scenki z programu „Śmiechosteron”. Kabareciarze zaskoczyli miło publiczność prezentując dwa najnowsze skecze.

Kabareciarze swój repertuar ustalają odważnie tuż przed samym występem. Na norwidowskiej scenie zaprezentowali zarówno starsze hity, jak i najnowsze pomysły, które okazały się być strzałem w dziesiątkę.

– Idzie sezon wakacyjny, więc staramy się grać jak najwięcej nowych skeczy, aby w ten sposób przygotować się do festiwali kabaretowych. W Jeleniej Zaprezentowaliśmy nową wersję numeru „Dopalacze” oraz premierową piosenkę śpiewaną przez pracowników zieleni miejskiej. Latami ćwiczyliśmy po różnych dyskotekach ruchy rangowe, które wykorzystujemy w tym utworze. Mamy nadzieję, że ludzie pobujają się razem z nami - powiedzieli członkowie z „Kabaretu Skeczów Męczacych”.

Przedstawili także piosenkę „Po kolędzie”, „Casting”, po prostu przegląd skeczy z całego repertuaru tworzonego przez ponad 3 lata. – Naszym ulubionym skeczem jest zupełnie nowy „Człowiek kuna”. Cieszą nas właśnie nowe numery i to jak fajnie „żrą” publiczność, jak podobają się ludziom, to nas samych bardzo cieszy. Natomiast wydaje nam się po obserwacjach, że publiczności najbardziej podoba się „Hymn Euro 2012”, który gramy często na bis. Staramy się nie poruszać tematów politycznych. Po prostu wolimy nie robić kabaretu z kabaretu. Ludzie mają dosyć polityki, a na kabaret przychodzą, żeby przede wszystkim odpocząć – dodali.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group