Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7434
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Norweski pod kontrolą

Środa, 9 stycznia 2019, 6:12
Aktualizacja: Czwartek, 10 stycznia 2019, 13:09
Autor: WAC
Jelenia Góra: Norweski pod kontrolą
Fot. czytelnik
– Czy możecie zamieścić artykuł na temat niszczejącego i zaniedbanego Parku Norweskiego w Cieplicach? – maila z taką prośbą przysłał do naszej redakcji pan Krzysztof.
Jestem mieszkańcem Cieplic i często bywam w Parku Norweskim - mówi pan Krzysztof. - W trakcie niedawnego, wieczornego spaceru zauważyłem mnóstwo nie działających latarni. Było ich około 30, a przeszedłem tylko kawałek parku. Panuje tu ogólny bałagan, leży mnóstwo połamanych gałęzi.

O odniesienie się do uwag naszego Czytelnika poprosiliśmy wczoraj (8.01) rzecznika prasowego Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Zbigniewa Rzońcę. Ten obiecał przyjrzeć się sprawie, a po godzinie zadzwonił, aby poinformować, że awaria oświetlenia została już usunięta.

Jak się okazało, zawiódł bezpiecznik, który wymieniono - mówi Z. Rzońca. - Co do połamanych gałęzi, to są one efektem ostatnich obfitych opadów śniegu. Obciążenia nie wytrzymało też jedno z drzew. Jeśli aura pozwoli i nie będzie padać zostaną one już jutro posprzątane - dodaje rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

27
54%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
2%
Nudzi
3
6%
Smuci
9
18%
Złości
10
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group