Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 8386
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Nikt nie wybrał mandatu

Piątek, 6 sierpnia 2021, 15:28
Autor: WAC
Mysłakowice: Nikt nie wybrał mandatu
Fot. użyczone
Odbycie krótkiego, praktycznego szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy lub przyjęcie mandatu – taki wybór otrzymali kierowcy, którzy w ostatni czwartek (5.08) dopuścili się wykroczenia na drodze powiatowej Jelenia Góra - Karpacz.

To już druga odsłona akcji organizowanej przez wolontariuszy z projektu #promujemyŻYCIE z Jeleniej Góry wraz z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji był parking przy markecie budowlanym „Mrówka” w Mysłakowicach (sponsor akcji) znajdującym się przy drodze powiatowej Jelenia Góra – Karpacz.

W trakcie kilkugodzinnej akcji przeszkolono 60 kierowców oraz pasażerów – mówi pomysłodawca akcji Mariusz Synówka. - Tym razem nikt spośród osób, przed którymi postawiono wybór: szkolenie lub mandat nie wybrał tej drugiej możliwości. Nasza akcja była bardzo pozytywnie przyjmowana. Najczęściej kierowcy byli zatrzymywani za przekroczenie dopuszczalnej prędkości oraz brak świateł. Wraz z nami byli strażacy ochotnicy z OSP Miłków, OSP Olszyna i OSP Mysłów. Dodatkowo podczas akcji dzięki współpracy z SP ZOZ Mysłakowice 95 osób zaszczepiło się na covid – 19. Kolejna akcja planowana jest na 29 sierpnia.

Twoja reakcja na artykuł?

19
63%
Cieszy
4
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
3%
Smuci
5
17%
Złości
1
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group