Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6249
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Nikt nie narzekał na nudę

Czwartek, 3 czerwca 2021, 9:04
Autor: WAC
Mysłakowice: Nikt nie narzekał na nudę
Fot. WAC
Moc atrakcji czekało na najmłodszych na imprezie, którą wczoraj (2.06) zorganizował z okazji Dnia Dziecka Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach.

Wczorajsza impreza była jedną z kilku, jakie pod hasłem „Rodzinny Dzień Dziecka” zorganizował GOK dla dzieci w sołectwach gminy Mysłakowice. Na milusińskich czekało wiele propozycji, począwszy od zabaw z chemią, podczas których mogły wykonać proste doświadczenie przy zastosowaniu „odczynników” jakie można znaleźć w każdej kuchni po zabawy sprawnościowe (strzelanie z łuku, zabawy z chustą, zabawa ze słoniowymi uszami, łowienie rybek), aż do wielkoformatowej gry planszowej. Dla uczestników przewidziane były drobne nagrody. Dzieci na osłodę mogły zjeść watę cukrową, Festynowi towarzyszył kiermasz ciast, z którego dochód był przeznaczony na urządzenie harcówki dla nowo powstającej drużyny harcerskiej.

Jest to pierwsze nasze spotkanie po dłuższej przerwie i jak widać po frekwencji, bardzo wyczekiwane przez dzieci – mówi dyrektor GOK Marianna Ostrowska. - Mam nadzieję, że będziemy już mogli wrócić do normalnego funkcjonowania.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group