Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6550
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niezwykły wieczór kolęd w Goduszynie

Czwartek, 8 stycznia 2015, 7:19
Aktualizacja: Piątek, 9 stycznia 2015, 7:43
Autor: AP
Jelenia Góra: Niezwykły wieczór kolęd w Goduszynie
Fot. AP
Już po raz piąty Stowarzyszenie Goduszyn zaprosiło mieszkańców Jeleniej Góry i okolicy na Tradycyjny Wieczór Kolęd. Spotkanie odbyło się w Kaplicy p.w. św. Józefa Kalasancjusza w Goduszynie.

W tym roku miało ono szczególny charakter. Swój program bożonarodzeniowy zaprezentowali bowiem najmłodsi mieszkańcy Goduszyna: Lena, Zosia, Staś, Kuba, Ola, Roksana, Małgosia i Wiktoria. Dzielnie pomagali im: Adam Jęczmyk (grał na gitarze) i Robert Obaz. Nad całością czuwała Marysia Jęczmyk wraz z ekipą młodzieży.

Dzieci pięknie zaprezentowały swój program i wspólnym kolędowaniem wprowadziły wszystkich uczestników w miłą atmosferę i świąteczny nastrój. Niezwykłym kolędnikom podziękował ksiądz Kazimierz Zborowski, a Robert Obaz wręczył każdemu dziecku słodki podarunek. Tradycyjnie na zakończenie kolędowania organizatorzy przygotowali smaczny poczęstunek.

- Uczestniczę w tych spotkaniach od samego początku i co roku organizatorzy przygotowują inny program – mówiła pani Małgorzata. – Zawsze są jednak: rodzinna i serdeczna atmosfera, najpiękniejsze polskie kolędy i smaczne domowe ciasta. W tym roku był również przepiękny występ dzieci, które zaprezentowały się w strojach godnych podziwu– dodała mieszkanka Goduszyna.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group