Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 7005
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wrocław: Niepokonany Marcin „Zonti” Zontek

Środa, 11 marca 2015, 23:13
Aktualizacja: 23:17
Autor: MDvR
Wrocław: Niepokonany Marcin „Zonti” Zontek
Fot. użyczone
Szósta odsłona Gali Fight Exclusive Night, która odbyła się 6 marca we Wrocławiu, zapowiadała się bardzo emocjonująco ze względu na biorącego w niej udział zawodnika z naszego regionu. Pochodzący z Kowar, a trenujący aktualnie w Akademi Sztuk Walki Pawła Krażewskiego w Jeleniej Górze Marcin Zontek do hali Orbita we Wrocławiu przyjechał z jednym zwycięstwem federacji FEN na koncie.

Tempo walki w pierwszej rundzie było bardzo wysokie, a walka toczyła się w kategorii półciężkiej do 93 kg na zasadach MMA. Mocne low kicki i agresywne kombinacje Zontka spotykały się z zrównoważonymi i ciekawymi odpowiedziami Browarskiego. Dopiero w drugiej rundzie Maciej Browarski został trafiony czysto w twarz i polała się krew. Walka w dalszym ciągu była dynamiczna, a rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie. W trzeciej, finałowej rundzie, Marcin chciał sprowadzić pojedynek do parteru, ale Browarski za każdym razem szybko wracał do pozycji stojącej.

Ostatnia runda nie dała Browarskiegu przewagi. Na punkty wygrał Marcin „Zonti” Zontek (29:29, 30:29, 30:28). Przed kolejnymi pojedynkami Marcina czeka regeneracja i treningi pod okiem Pawła Krażewskiego w jego Akademii Sztuk Walki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group