Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8523
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA / KRAJ: Niepełnosprawni powodzianom

Piątek, 27 sierpnia 2010, 7:37
Aktualizacja: 7:39
Autor: Angela
JELENIA GÓRA / KRAJ: Niepełnosprawni powodzianom
Fot. Urząd Marszałkowski
Pralki, lodówki, meble, telewizory, sprzęt AGD i RTV, ubrania i wiele innych – taką pomoc dla osób poszkodowanych z Bogatyni już zadeklarowali niepełnosprawni z Jeleniej Góry i okolic. Obecnie zbierane są kolejne dary. Każdy, kto ma coś do oddania może włączyć się do tej pomocy. Ważne by przekazywane przedmioty czy ubrania nadawały się do użycia.

- Na terenie Bogatyni i Leśnej, gdzie mamy swoje organizacje filialne ustanowiliśmy naszego pełnomocnika, pana Olgierda Kosibę. Obecnie zbieramy dary. Do niesienia pomocy może przyłączyć się każdy. W imię godności osób potrzebujących prosimy jednak by przekazywane rzeczy były posegregowane, czyste i niezniszczone. Mamy pozbierane adresy osób, które zaoferowały pomoc i czekamy na transport, który obiecała zorganizować poseł Elżbieta Zakrzewska – mówi Stanisław Szubert, prezes Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze.

Mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic, którzy chcą włączyć się do akcji osób niepełnosprawnych na rzecz poszkodowanych mieszkańców Bogatyni i Leśnej mogą osobiście przynieść do siedziby KSON- u darowane przedmioty bądź ubrania. Mogą też zgłosić chęć ich przekazania telefonicznie pod nr tel. 75 752 42 54. Można też wpłacać pieniądze na konto sejmiku z dopiskiem „Dla powodzian z Bogatyni”. Wszystkie zebrane pieniądze i przedmioty zostaną przekazane burmistrzowi Bogatyni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group