Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8561
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Niebezpieczna latarnia

Poniedziałek, 24 grudnia 2018, 6:15
Aktualizacja: Środa, 26 grudnia 2018, 6:12
Autor: Angelika Grzywacz– Dudek
Jelenia Góra: Niebezpieczna latarnia
Fot. Czytelnik
– Od prawie dwóch tygodni przy ul. Jana Pawła II w Jeleniej Górze, nieopodal Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, leży latarnia – pisze Czytelnik, pan Paweł. – Czyżby nie miała właściciela, lub chociaż zarządcy na bieżąco realizującego politykę oświetleniową w mieście? – pyta.

W tej samej sprawie napisali do nas również inni Czytelnicy.

– Taki obrazek na głównym jeleniogórskim trakcie jest nie tylko nieestetyczny, ale również stwarza realne zagrożenia dla zmotoryzowanych i pieszych – twierdzi pan Dariusz. – W czwartek (20.12) z samego rana górna część wystawała na ulicę, najpewniej przesunięta przez „pomysłowego” pieszego. W końcu ktoś w to wjedzie i będzie szukanie winnych – dodaje pan Dariusz.
- Czy w tym mieście naprawdę nie można niczego zrobić od razu i porządnie? - pyta z kolei pani Barbara z Zabobrza. – Ktoś tą latarnię zabezpieczył taśmą i leży tak sobie już dwa tygodnie, a kable wystają na zewnątrz. Kiedy ktoś się tym zajmie? Po świętach czy po Nowym Roku? – pyta oburzona Czytelniczka.

Zapytaliśmy rzecznika Urzędu Miasta dlaczego do tej pory nikt się tą latarnią nie zajął i kiedy zostanie ona naprawiona. Czekamy na odpowiedź.

Twoja reakcja na artykuł?

3
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
21
58%
Złości
10
28%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group