Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 6940
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze: Niebawem ruszą zapisy do III Maratonu Karkonoskiego

Czwartek, 17 marca 2011, 14:54
Aktualizacja: Niedziela, 20 marca 2011, 0:45
Autor: MDvR
Karkonosze: Niebawem ruszą zapisy do III Maratonu Karkonoskiego
Fot. archiwum
Dokładnie w Prima Aprilis, 1 kwietnia rozpoczynają się zapisy do III Maratonu Karkonoskiego. W tym roku na wymagającej trasie 6 sierpnia zmierzy się 400 śmiałków z Polski i zagranicy.

Dwa lata temu zawodnicy zmagali się z upałami i temperaturą powyżej 35 stopni, rok temu z ulewą i burzą z wyładowaniami atmosferycznymi. Co czeka ich w tym roku?

Najpierw czeka ich walka, by znaleźć się na liście startowej. Od tego roku wprowadzony został stały termin rozpoczęcia zapisów – czyli Prima Aprilis. W ubiegłych latach miejsca na liście startowej zostały zapełniane w ciągu jednego dnia. Jak będzie w tym roku przekonamy się niedługo.

Ci, którym uda się zarejestrować spotkają się 6 sierpnia by pobiec pomiędzy szczytami Szrenicy i Śnieżki. A w nagrodę otrzymają: tradycyjnie niepowtarzalny gliniany medal, pamiątkową koszulka techniczna oraz naleśnika z jagodami po pokonaniu trasy, na której organizatorzy zapewniają bezcenne widoki.

O znalezieniu się na liście startowej decyduje kolejność zgłoszeń i wpływ opłaty startowej na konto organizatora. Najlepiej zrobić to już w pierwszy dzień zgłoszeń – opłata startowa wynosi wtedy 100zł. Od 2 kwietnia do końca maja zapłacimy 120zł, po tym czasie już 150zł.

Więcej informacji na temat biegu na maratonkarkonoski.pl, tam też możemy dopisać się do listy startowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group