Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4733
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie straszna im noc

Wtorek, 25 marca 2008, 10:49
Aktualizacja: 10:53
Autor: AGA
JELENIA GÓRA: Nie straszna im noc
Fot. TEJO
„Mroczna strona miasta” to gra nocna dla studentów oraz tych wszystkich, których pasjonują biegi po zakamarkach skrytej w mroku Jeleniej Góry.

Imprezę, której celem jest integracja, walka ze słabościami i lękiem oraz dobra zabawa i dużo śmiechu, organizuje samorząd Akademii Ekonomicznej.

Uczestnicy, podzieleni na kilkuosobowe patrole, będą mieli za zadanie zdobyć jak największą liczbę punktów, pokonując 25 tras rozmieszczonych na terenie śródmieścia, Cieplic, Zabobrza, osiedla Czarne, Perły Zachodu i Siedlęcina.

Przy starcie otrzymają pierwsze wskazówki, a kolejne pojawią się podczas wykonywanych zadań, m.in. takich jak zjedzenie papryczki chili w restauracji Azteca czy zdobycie kawałka cegły na osiedlu Czarne.

Podsumowanie gry i wręczenie nagród nastąpi 29 marca w klubie Kaligrafia. Najlepsi wywalczą bezpłatny udział w drugim etapie imprezy, która odbędzie się w Kowarach. Wytrwałych będą czekały jeszcze dwa etapy – w Szklarskiej Porębie i na terenie całego regionu. Zwycięzcy otrzymają puchar dziekana AE i cenną nagrodę niespodzianką.

Początek pierwszego etapu 28 marca o godz. 20.00.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group