Czwartek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 9068
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nie masz pomysłu na siebie? Weź udział w projekcie!

Czwartek, 21 sierpnia 2014, 8:36
Aktualizacja: 8:40
Autor: Org
Hufiec Pracy 1–6 Jelenia Góra zaprasza do udziału w projekcie „Pomysł na siebie”. Jest on adresowany do młodych ludzi. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Projekt przeznaczony jest do osób w wieku 16-17: nieaktywnych zawodowo, nie posiadających w ogóle lub posiadających niskie kwalifikacje zawodowe, które z różnych przyczyn nie podjęły nauki w szkole, mających ukończone gimnazjum, mających opóźnienia w cyklu kształcenia związane z sytuacją życiową lub zdrowotną.

W programie są: grupowe i indywidualne zajęcia z doradztwa zawodowego 4 godz./osobę, grupowe i indywidualne wsparcie pedagogiczno-psychologiczne 20 godz./grupę , indywidualne wsparcie psychologiczne 5 godz./osobę, grupowe wsparcie psychologiczne 10 godz./grupę, kwalifikacyjny kurs zawodowy śr. 900 godz./osobę, stypendium dla uczestniczących w kwalifikacyjnym kursie zawodowym, warsztaty aktywnego poszukiwania pracy 20 godz./grupę, kurs o standardzie ECDL lub równoważny ok. 60 godz./osobę, kurs przedsiębiorczości 20 godz./osobę.

Oferta obejmuje również indywidualne konsultacje ze specjalistą do spraw uzależnień - 4 godz./osobę, zajęcia z zapobiegania agresji i przemocy 4- godz./grupę oraz zajęcia z edukacji seksualnej 4 godz./grupę.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Zapewniony jest zwrot kosztów dojazdów, wyżywienia oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisy: Hufiec Pracy 1-6 Jelenia Góra, tel. 75 75 34 237.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group