Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8252
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Nie ma już biletów na sobotni wyścig w ramach Pucharu Świata

Wtorek, 24 stycznia 2012, 13:38
Aktualizacja: Środa, 25 stycznia 2012, 19:51
Autor: red.
Szklarska Poręba: Nie ma już biletów na sobotni wyścig w ramach Pucharu Świata
Fot. archiwum
Wszystkich kibiców narciarstwa biegowego i Justyny Kowalczyk z przykrością informujemy, że nie ma już biletów na sobotni wyścig (18 lutego 2012), rozgrywany w ramach zawodów Pucharu Świata w Szklarskiej Porębie. Na ten dzień pozostały tylko karnety VIP (dwudniowe).

Jest jeszcze trochę biletów na piątkowe wyścigi, do nabycia w biurze turystycznym Trandy Travel w Szklarskiej Porębie. Wejściówki na trasę sobotniego wyścigi będą wydawane wyłącznie 1 lutego 2012 w IT w Szklarskiej Porębie.

Uwaga: Nie będzie możliwości pobrania kilku wejściówek. Będą one wydawane imiennie. Nie ma też już wejściówek grupowych. Nie ma i nie będzie wejściówek na piątkowe sprinty.

Jako organizatorzy chcielibyśmy, aby wzdłuż tras stało wielu kibiców. Niestety nie jest to możliwe. Na bardzo wielu odcinkach trasy są na tyle wąskie, że miejsca wystarczy tylko dla zawodników. Nie ma miejsca na to, aby wyznaczyć strefę dla kibiców. Dlatego musieliśmy podjąć niepopularną decyzję, aby ograniczyć dostęp i wprowadzić wejściówki. Inną kwestią są nasze krajowe przepisy o imprezach masowych, które delikatnie mówiąc, nie ułatwiają życia i nie przystają do tego typu imprez.

(UM Szklarską Poręba)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group