Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 2514
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nie będzie wolontariuszy Owsiaka?

Piątek, 4 stycznia 2008, 9:33
Aktualizacja: 9:34
Autor: ROB
JELENIA GÓRA: Nie będzie wolontariuszy Owsiaka?
Fot. Archiwum
Zabrakło identyfikatorów dla chętnych do udziału w finale orkiestry. – Zainteresowanie w tym roku jest znacznie większe, niż w poprzednim – mówi Marian Łata, komendant hufca ZHP w Jeleniej Górze, gdzie mieści się jeden z dwóch jeleniogórskich sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sztab zamówił, podobnie jak w ubiegłym roku, 200 identyfikatorów. Ale chętnych do zbierania pieniędzy jest ok. 300. Co dalej? – Jeśli w innych sztabach zostaną wolne karty, postaramy się je przejąć i wykorzystać – mówi Marian Łata. – W ostateczności nasza delegacja uda się do sztabu WOŚP w Warszawie i będzie próbowała na miejscu wyrobić identyfikatory tym, dla których zabrakło kart.

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 13 stycznia. W Jeleniej Górze szykuje się wielka feta. Od godz. 16 na placu Ratuszowym będą odbywały się licytacja gadżetów oraz koncerty zespołów muzycznych. Gwiazdą imprezy będzie Urszula, która wystąpi po 20, tuż po Światełku do Nieba.

Jak zapewnił Marian Łata, lada dzień na stronie jeleniogórskiego hufca ZHP www.zhp.jgora.plzostanie umieszczona lista tych, którzy zostali zarejestrowani. Pozostali niestety, muszą poczekać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group