Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 7420
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nie będzie wolontariuszy Owsiaka?

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 4 stycznia 2008, 9:33
Aktualizacja: 9:34
Autor: ROB
Fot. Archiwum
Zabrakło identyfikatorów dla chętnych do udziału w finale orkiestry. – Zainteresowanie w tym roku jest znacznie większe, niż w poprzednim – mówi Marian Łata, komendant hufca ZHP w Jeleniej Górze, gdzie mieści się jeden z dwóch jeleniogórskich sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sztab zamówił, podobnie jak w ubiegłym roku, 200 identyfikatorów. Ale chętnych do zbierania pieniędzy jest ok. 300. Co dalej? – Jeśli w innych sztabach zostaną wolne karty, postaramy się je przejąć i wykorzystać – mówi Marian Łata. – W ostateczności nasza delegacja uda się do sztabu WOŚP w Warszawie i będzie próbowała na miejscu wyrobić identyfikatory tym, dla których zabrakło kart.

Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 13 stycznia. W Jeleniej Górze szykuje się wielka feta. Od godz. 16 na placu Ratuszowym będą odbywały się licytacja gadżetów oraz koncerty zespołów muzycznych. Gwiazdą imprezy będzie Urszula, która wystąpi po 20, tuż po Światełku do Nieba.

Jak zapewnił Marian Łata, lada dzień na stronie jeleniogórskiego hufca ZHP www.zhp.jgora.plzostanie umieszczona lista tych, którzy zostali zarejestrowani. Pozostali niestety, muszą poczekać.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Co dalej z "ustawą aborcyjną"?

Oddanych
głosów
56
- zachować dotychczasowy kompromis
50%
- rozszerzyć o aborcję na życzenie do 12. tygodnia ciąży
34%
- uznać wyrok Trybunału Konstytucyjnego
7%
- całkowity zakaz aborcji.
9%
Copyright © 2002-2020 Highlander's Group