Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10361
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nauczyciele dzieciom

Środa, 11 grudnia 2019, 10:01
Aktualizacja: Piątek, 13 grudnia 2019, 10:10
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nauczyciele dzieciom
Fot. Przemek Kaczałko
Nauczyciele ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Jeleniej Górze zadbali o to, aby ich podopieczni z okazji Mikołajek mogli poczuć magię świąt. W gościnnych progach Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbyły się występy artystyczne, a całość zwieńczyło spotkanie ze Świętym Mikołajem!
Spotykamy się w JCK, aby wspólnie z dziećmi, rodzicami, opiekunami i nauczycielami naszego ośrodka - spotkać się z Mikołajem - powiedziała Krystyna Sasin, nauczycielka SOSW.

W trakcie Koncertu Mikołajkowego na scenie zaprezentowała się Elżbieta Dębska - polska aktorka, kompozytorka, piosenkarka, autorka tekstów. Przez wiele lat współpracowała z Maciejem Zembatym, z którym koncertowała i nagrywała płyty z polskimi wersjami utworów Leonarda Cohena. W roku 2012 nagrała własną płytę z piosenkami Leonarda Cohena i Janis Joplin. W grudniu 2017 roku ukazał się jej kolejny krążek - "Moje jutro" - zawierający wyłącznie kompozycje autorskie (źródło: Wikipedia).

Ponadto wystąpili wokaliści i artyści ze Szkoły Muzycznej Yamaha w Jeleniej Górze, a nauczyciele SOSW na koniec zaprezentowali przebojowy układ taneczny do znanych hitów. Po części artystycznej w sali widowiskowej JCK pojawił się Święty Mikołaj, który dla każdego przygotował prezenty!

Dzieci bardzo się cieszą ze spotkania z Mikołajem - podkreśliła K. Sasin.
Cieszę się, że mikołajowa impreza podobnie jak wiosenny piknik rodzinny wchodzi na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Bardzo się cieszę, że licznie towarzyszą nam rodzice naszych uczniów i jest to doskonały czas, aby przy pięknie kolęd wejść w nastrój świąteczny. Dla nas, nauczycieli, oprócz wartości budowania wspólnych relacji z uczniami, to doskonały moment pracy terapeutycznej, gdzie nasze dzieci przedszkolne podobnie jak uczniowie, mogą w bezpiecznych dla siebie warunkach usprawniać umiejętności społeczne. Życzę spokojnych świąt wszystkim - dodał Jacek Hamowski, wicedyrektor SOSW.

Twoja reakcja na artykuł?

18
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
965
Jest nowy
6%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group