Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7736
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Nasze supergliny 2009

Poniedziałek, 2 listopada 2009, 7:24
Aktualizacja: Wtorek, 3 listopada 2009, 7:56
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Nasze supergliny 2009
Fot. Policja
Zakończyliśmy nasz plebiscyt na najlepszego dzielnicowego. Wygrał sierż. Jakub Erchard z Komisariatu Policji w Karpaczu. Tuż zanim na podium stanął sierż. Paweł Wódkiewicz, a trzecie miejsce zajął mł. asp. Radosław Szymula.

Sierż. Jakub Erchard obowiązki dzielnicowego w Karpaczu pełni od 4 lat. Jako dzielnicowy ma bardzo dobry kontakt z mieszkańcami, jego praca jest dobrze oceniana przez przełożonych. Od siedmiu lat mieszka w Podgórzynie i ma szczęśliwą rodzinę. Wcześniej pracował jako pedagog w szkole, ale postanowił zmienić zawód, by sprawdzić swoje możliwości. Policyjna profesja nie rozczarowała go. Chce nosić mundur do końca swojej zawodowej kariery, choć to ciężka, ale ciekawa praca.

A za co cenią go ci, którzy na niego głosowali? Za profesjonalne załatwianie spraw, za zainteresowanie, zaangażowanie, zaufanie, pomocną dłoń w każdej sytuacji, ze serdeczność i ludzkość. – Zdobycie takiego tytułu bardzo mnie zaskoczyło, nie spodziewałem się tego. Pierwsze miejsce będzie mnie zobowiązywać do jeszcze cięższej i lepszej pracy – powiedział nam sierż. Erchard.

Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale również każdemu z policjantów, na którego Czytelnicy oddali choć jeden głos. Jest to bowiem potwierdzenie, że ci funkcjonariusze są ludziom potrzebni, cenieni i dzięki nim czują się w naszym mieście bezpieczniej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
847
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group