Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6839
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Narkotykowi dilerzy pod kluczem

Piątek, 20 marca 2015, 10:11
Aktualizacja: 10:19
Autor: 112
Jelenia Góra: Narkotykowi dilerzy pod kluczem
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami. Dilerzy trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających oraz handel nimi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (19.03) około godziny 23.00 w Jeleniej Górze policjanci patrolując miasto zauważyli na ul. Wyspiańskiego pojazd marki Fiat, w którym siedziało dwóch mężczyzn. Kiedy funkcjonariusze podjechali bliżej zauważyli, że mężczyźni zaczęli się nerwowo zachowywać i coś chować. Postanowili sprawdzić co jest powodem. Okazało się, że zbyli oni w trakcie transakcji kupna – sprzedaży narkotyków. Sprzedawcą okazał się 24-letni jeleniogórzanin, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę . Część narkotyków była już poporcjowana i przygotowana do sprzedaży, a część w większym woreczku. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 30 porcji handlowych.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali kolejnego dilera. Okazał się nim 22-latek, który z kolei dostarczał narkotyki 24-latkowi. W przeszukaniu mieszkania młodszego z mężczyzn udział brał funkcjonariusz Straży Granicznej z psem do wyszukiwania środków odurzających. W wyniku tych działań funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi kilka tysięcy złotych, które pochodzą najprawdopodobniej ze sprzedaży środków odurzających oraz kilka ciasteczek z haszyszem.

Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają kolejnych odbiorców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group