Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 4392
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Napadł na bank z nożem w ręku

Czwartek, 18 sierpnia 2011, 9:24
Aktualizacja: 9:25
Autor: Angela
Wczoraj w Karpaczu przy ul. Mickiewicza zamaskowany mężczyzna wszedł do jednej z placówek bankowych i zażądał pieniędzy grożąc kasjerkom nożem. Kobiety wydały mu kilka tysięcy złotych, po czym złodziej uciekł. Obecnie szuka go policja, w tym specjalna grupa powołana do prowadzenia czynności związanych z napadem.

Złodziej z zamaskowaną twarzą wszedł do banku 20 minut po południu, kiedy poza kasjerkami nikogo w nim nie było. Wyciągnął nóż i grożąc kasjerkom śmiercią zażądał wydania pieniędzy. Kobiety posłusznie oddały mu kilka tysięcy złotych. Chwilę później mężczyzna uciekł w stronę lasu. Podczas napadu miał na sobie dżinsowe spodnie i ciemną bluzę z kapturem. Miał około 175 cm wzrostu i około 25 – 30 lat.

Policja apeluje do świadków zdarzenia oraz osób, które cokolwiek wiedzą w tej sprawie, by zgłosiły się na policję lub zadzwoniły na nr 997.

- Prowadzone są intensywne działania w celu zatrzymania mężczyzny. Wczoraj Komendant Miejski powołał specjalną grupę dochodzeniowo – śledczą, która zajmie się przeprowadzeniem czynności związanych z ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy napadu – mówi Bogumił Kotowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group