Czwartek, 6 sierpnia
Imieniny: Jakuba, Sławy
Czytających: 6040
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nagrody „Liczyrzepy” pod Śnieżką

Wiadomości: Region
Czwartek, 23 sierpnia 2012, 11:15
Aktualizacja: Piątek, 24 sierpnia 2012, 12:42
Autor: Mea
Fot. Organiatorzy
W przyszły czwartek (30 sierpnia br.) mija termin zgłaszania kandydatur do nagrody „Liczyrzepy” w turystyce, które zostaną wręczone 5 października w Dworze Liczyrzepy w Karpaczu podczas Karkonoskich Spotkań Turystycznych. Wśród około 200 gości będą m.in. zagraniczni partnerzy powiatu jeleniogórskiego z Aachen, Bambergu, Jablonca, Bautzen.

- Nagrody „Liczyrzepy” wręczane są od 2000 r. w siedmiu kategoriach: najlepszy obiekt hotelarski, najefektowniejsza promocja, najlepszy produkt turystyczny, promocja regionu, całokształt działalności na rzecz turystyki, promocja zagraniczna powiatu, kreatywność służąca budowaniu atrakcyjnego wizerunku gminy przyjaznej turystyce. Ponadto wręczana jest nagroda specjalna Starosty Powiatowego przyznawana najczęściej mediom – mówił Wiesław Dzierzba, dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu Starostwa Powiatowego.

Zostanie powołana kapituła, w skład której wejdą: starosta powiatowy Jacek Włodyga, przewodniczący rady powiatu jeleniogórskiego Rafał Mazur, przewodniczący komisji współpracy zagranicznej sportu i turystyki rady powiatu Grzegorz Truchanowicz i dyrektor Wydziału Promocji, Turystyki i Sportu Wiesław Dzierzba. Kandydatów mogą zgłaszać burmistrzowie i wójtowie powiatu jeleniogórskiego, laureaci z ubiegłych lat oraz członkowie kapituły.

Karkonoskie Spotkania Turystyczne połączone będą z prezentacją projektu „Karkonosze i Łużyce Górne – aktywnie przez cztery pory roku” oraz przewodnika turystycznego, który jest rozchwytywany przez turystów i nie tylko.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group