Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 2 stycznia
Imieniny: Izydora, Makarego
Czytających: 15065
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Nadszarość w Mikavce

Środa, 26 sierpnia 2020, 7:25
Aktualizacja: Czwartek, 27 sierpnia 2020, 13:27
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Nadszarość w Mikavce
Fot. Przemek Kaczałko
Mikavka Cafe & Gallery to miejsce, które od pewnego czasu wpisało się w mapę kulturalną Jeleniej Góry. Liczne koncerty, wernisaże i inne wydarzenia - przyciągają miłośników muzyki, fotografii i innych życiowych pasji. We wtorek (25.08) w kawiarni przy ul. Konopnickiej wystąpiły dwie młode jeleniogórzanki tworzące Nadszarość.

Ewa Kobielska (wokal) i Milena Paszkowska (piano) zaprezentowały własne aranżacje znanych utworów, a także autorskie piosenki, które wkrótce mają znaleźć się na debiutanckim krążku Nadszarości.

Jesteśmy młodymi dziewczynami, które łączą naukę w szkole z rozwijaniem swoich muzycznych pasji. Gramy razem od czterech lat, pracujemy nad autorskim materiałem, mamy w planach nagranie autorskiej płyty, nasze dwa single można zobaczyć i usłyszeć na serwisach youtube, spotify, tidal oraz apple music - opowiadają o sobie dziewczyny z Nadszarości. - Nasze autorskie piosenki powstają podczas rozmyślań nad współczesnym światem, ludzkością i emocjami. Teksty pozwalają odbiorcy na własną interpretację - dodają.

W związku sytuacją epidemiczną, plany koncertowe duetu musiały zostać zweryfikowane, jednak na pewno będzie jeszcze okazja usłyszeć Nadszarość w Jeleniej Górze i nie tylko.

Pandemia nieco pokrzyżowała nasze koncertowe plany, ale nie zamierzamy rezygnować z marzeń - podkreślają Ewa Kobielska i Milena Paszkowska.

Twoja reakcja na artykuł?

15
71%
Cieszy
1
5%
Hahaha
4
19%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślisz o wprowadzeniu jednego wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn (62 lata)?

Oddanych
głosów
330
Dobry pomysł
58%
Zły pomysł
42%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Zagrożenia dla rolnictwa i hipokryzja UE
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
112
Straż Parku uratowała wychłodzonego Czecha
 
Czechy
Sensacja przyrodnicza w Sudetach
 
Aktualności
Tak w sylwestrową noc bawiła się Jelenia Góra
 
Aktualności
Sylwester pod chmurką z Łobuzami i Mr. Presidentem
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group