Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7601
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Na razie nie będzie „dealował”

Czwartek, 27 listopada 2008, 8:45
Aktualizacja: 8:45
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Na razie nie będzie „dealował”
Fot. Archiwum
Policja nakryła narkotykową szajkę. Wpadł handlarz środkami odurzającymi, a dwie osoby podejrzewane są o posiadanie narkotyków. Wszystkim grozi więzienie. Dealerowi nawet do 10 lat.

– Policjanci uzyskali informację, że na jednej z ulic w Jeleniej Górze może dojść do transakcji kupna-sprzedaży narkotyków. W trakcie obserwacji miejsca zauważyli mężczyznę, który dziwnie się zachowywał. Po wylegitymowaniu okazało się, że 23-letni jeleniogórzanin ma przy sobie narkotyki – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim kilkanaście porcji marihuany. Policjanci nie wykluczyli, że zatrzymany może mieć więcej zakazanych środków. Przeszukali jego mieszkanie. Tam znaleźli kolejne kilkadziesiąt porcji tego narkotyku. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 80 porcji marihuany oraz około 50 porcji amfetaminy.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali 22-letnia jeleniogórzanka. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta przechowywała u siebie w mieszkaniu narkotyki dla dealera i czerpała z tego korzyści.

Po nitce do kłębka policjanci najpierw ustalili, a następnie zatrzymali 20-letniego jeleniogórzanina, kolejną osobę w tej sprawie. Okazało, się że zatrzymane osoby u 20-latka zaopatrywały się w narkotyki. Mężczyzna sprzedając narkotyki zarabiał na życie. – Obecnie policjanci ustalają wszystkie okoliczności w tej sprawie, również te kto był odbiorcą środków odurzających od 20-latka. Cała trójka została trafiła do policyjnego aresztu – informuje nadkom. Edyta Bagrowska.

Kobieta i 23-letni mężczyzna odpowiedzą za posiadanie narkotyków za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast 20-letni jeleniogórzanin podejrzany jest o udzielanie środków odurzających w celu uzyskania korzyści majątkowej za co grozi mu do 10 lat w celi.
Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group