Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 6211
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Na podsumowanie kadencji Marcina Zawiły – debata

Niedziela, 7 września 2014, 9:23
Aktualizacja: 9:25
Autor: KKOP
Karkonoska Koalicja Organizacji Pozarządowych zaprasza na debatę mającą na celu podsumowanie czterech lat pracy jeleniogórskich samorządowców. Przypominamy, że odbędzie się ona w Książnicy Karkonoskiej 10 września br. (środa) o godz. 17.00.

W myśl scenariusza i regulaminu debaty, zgodnych ze standardami akcji „Masz Głos – Masz Wybór”, w ramach której odbywać się będzie zapowiadane wydarzenie, będzie ono miało charakter spotkania samorządowców z mieszkańcami Jeleniej Góry, podczas którego jeleniogórzanie będą mieli okazję spytać lokalnych polityków o stan realizacji ich obietnic wyborczych sprzed czterech lat.

Do udziału w dyskusji ze strony samorządowców zaproszenia otrzymali: prezydent miasta Marcin Zawiła, przewodniczący Rady Miejskiej Leszek Wrotniewski oraz szefowie wszystkich klubów radnych, czyli: Piotr Miedziński (PO), Wojciech Chadży (SLD), Krzysztof Mróz (PiS) i Miłosz Sajnog (Razem dla Jeleniej Góry).

Debata podsumowująca kadencję władz naszego miasta będzie podzielona na trzy tury. Podczas pierwszej wyemitowany zostanie film sprzed czterech lat, gdzie Marcin Zawiła ówczesny poseł na Sejm RP i kandydat na prezydenta Jeleniej Góry odpowiadał na pytania Karkonoskiej Koalicji Organizacji Pozarządowych dotyczące planów na okres swojej prezydentury. Następnie wyemitowane nagranie zostanie skonfrontowane ze stanem faktycznym do czego odnieść będzie się mógł zarówno prezydent jak i obecni na sali radni. Druga i trzecia tura debaty to pytania, które zadawać będą mogli mieszkańcy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group