Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6364
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Na drogach ślisko i niebezpiecznie

Czwartek, 8 listopada 2007, 8:35
Aktualizacja: 8:40
Autor: carioca
Cztery kolizje drogowe zdarzyły się w środę w Jeleniej Górze. Aura nie popuszcza: wieje chłodem i pada. Niektórzy kierowcy, dla kurażu, zanim zasiądą za kierownicą, lubią się napić czegoś mocniejszego.

Tak było w przypadku jeleniogórzanina, który na ulicy Wolności wjechał w tył innego auta. Kierowca zapewne widział podwójnie, bo w organizmie miał 2, 44 promila alkoholu.

W Kostrzycy nieostrożny prowadzący najechał na rowerzystę. Cykliście nie stało się nic poważnego. Z kolei w czwartek nad ranem doszło do wypadku w Dobromierzu na trasie Jelenia Góra – Bolków. W zdarzeniu wziął udział tir. Są kłopoty z przejazdem.

Policjanci przypominają o rozpoczynającej się w czwartek akcji pod hasłem „Łyse opony to śmierć”. Patrole będą zwracać szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów, a zwłaszcza ich ogumienia. Działania potrwają do 28 listopada.
Również w czwartek stróże prawa przeprowadzą wzmożone kontrole, podczas których będą sprawdzali, czy kierowcy oraz pasażerowie samochodów zapinają pasy bezpieczeństwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group