Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 5101
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Muzyczny poranek z Królem Arturem

Poniedziałek, 14 marca 2016, 8:41
Aktualizacja: Wtorek, 15 marca 2016, 8:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Muzyczny poranek z Królem Arturem
Fot. Przemek Kaczałko
Przygody Króla Artura towarzyszyły kolejnemu muzycznemu porankowi w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, który tradycyjnie poprowadziły Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewicz. W niedzielny poranek (13.03) w Sali Koncertowej im. Stefana Strahla zjawiło się wielu rodziców z pociechami.

W role bohaterów bajki tym razem wcielili się uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej 707 z Karpacza. Na widowni nie brakowało dumnych rodziców, którzy przy każdej okazji bawili się wraz dziećmi, a o niezbędny muzyczny wątek zadbali artyści filharmonii: Jacek Marcinów, Sulamita Ślubowska, Anna Stagenalska, Maciej Kolendo, Michał Ziemak oraz Daria Wyrostek-Pelc.

W rolę śnieżynek wcieliły się: Lena, Malwina, Maja i Julia, dworzanami byli Nina, Marianka i Maurycy, damami dworu: Julia, Marianka, Nina i Karolina, rycerzami: Wiktor, Allessandro, Krystian i Michał, bratem króla był Hubert, a głównym bohaterem (Królem Arturem) był Jakub z klasy 6.

Kolejna odsłona Niedzielnego Poranka Muzycznego już 10 kwietnia br., kiedy to na scenie filharmonii poznamy perypetie Pietruszki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group